Jagiellońska 22, Prudnik
+48774362000
ubezpieczenia@mixtravel.pl

Trasti Prudnik

Ubezpieczenia Aleksander Kramarz - partner Unilink S.A. Prudnik. Największy wybór ubezpieczeń Generali, Proama, Warta, HDI, Ergo Hestia, MTU, Allianz, Compensa, Wiener, InterRick, Uniqa, Aviva, Link4, TUW, TUZ Inter Polska, Signal Iduna, PZU, Unum, Nationale Nederlanden, Prudential, MetLife i inne. Prudnik, ul. Jagiellońska 22 (obok Urzędu Pracy)

Agent Trasti Prudnik – ul. Jagiellońska 22

Trasti to nowa, innowacyjna firma na polskim rynku ubezpieczeń. Zbudował ją zespół uznanych ekspertów branży finansowej, z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w Polsce.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz optymalizacji procesów biznesowych tworzą ubezpieczenia na najwyższym poziomie. Stawia na jakość, przyjaźnie zastosowaną technologię i atrakcyjną cenę!

Trasti jest marką handlową spółki HPI GMA, która jest operatorem procesów sprzedaży, obsługi polis i wypłaty świadczeń. Simply fair – to slogan, który dokładnie odzwierciedla ideę założycielską i misję Trasti.

Ubezpieczycielem stojącym za marką Trasti jest Zavarovalnica Triglav – jedno z największych towarzystw ubezpieczeń w regionie Europy Południowej, z siedzibą w Słowenii, notowane na giełdzie w Ljubljanie.