Jagiellońska 22, Prudnik
+48774362000
ubezpieczenia@mixtravel.pl

Prevoir Prudnik

Ubezpieczenia Aleksander Kramarz - partner Unilink S.A. Prudnik. Największy wybór ubezpieczeń Generali, Proama, Warta, HDI, Ergo Hestia, MTU, Allianz, Compensa, Wiener, InterRick, Uniqa, Aviva, Link4, TUW, TUZ Inter Polska, Signal Iduna, PZU, Unum, Nationale Nederlanden, Prudential, MetLife i inne. Prudnik, ul. Jagiellońska 22 (obok Urzędu Pracy)

Agent Prévoir Prudnik – ul. Jagiellońska 22

Towarzystwo Prévoir zostało założone we Francji w 1910 roku. Od początku funkcjonowało jako firma rodzinna i do dnia dzisiejszego nie należy do żadnej grupy kapitałowej. Jednocześnie jest jednym z pierwszych powszechnych towarzystw ubezpieczeniowych we Francji.

Podstawowym produktem ubezpieczeniowym firmy jest polisa na życie dla osób prywatnych. Do Polski ubezpieczyciel wkroczył w 2000 roku i jako pierwszy w Polsce, zaczął prowadzić działalność ubezpieczeniową za pośrednictwem ODDZIAŁU. Z kolei na terenie Portugalii działa od roku 1996, natomiast w Wietnamie od 2005 roku, a w Kambodży od 2011 roku.

W 2018 roku środki własne PRÉVOIR stanowiły 204% wymagań kapitałowych obowiązujących w krajach Unii Europejskiej i jako firma solidna finansowo zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo.